DUYURULAR

AÇIK LİSE EK SINAV GİRİŞ YERLERİ BELİRLENDİ!

AÖL Açık Öğretim Lisesi ve MAÖL Mesleki Açık Öğretim Lisesi 08 Eylül 2012 tarihinde yapılacak olan Ek sınavına ait iş ve işlemler tamamlanmıştır. Ek sınava gireceğiniz yeri öğrenmek için buraya tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Açık Lise Üniversiteyi Kazanan Öğrencilerin Dikkatine! başlıklı makalemizde açık lise üniversite kayıtları, Açık Liseden üniversiteye kayıt ve açık öğretim lisesi üniversite kayıtları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıda 10 Yorum

 1. gülbahar Cevapla

  ama öğrenci giriş sayfası açılmıyor. yoğunluktan dolayımı bir türlü giriş yapamıyorum

 2. nuray Cevapla

  mrb hocam bende açık lise okuyorum içerden bitirdim çocuk gelişimini ama dışardaki sınavlarım kaldı 8 eylüldeki sınava giremedim .benim 200kredim var. alan kredim 68 bu ocaktaki sınav 18 ders seçtim bu sınavdan sonra mezun olurmuyum daha ne kadar kredi almam lazım.mutlaka yazarsanız sevinirim.

  • admin Cevapla

   Alan kredinizi 130’a toplam kredinizi ise 240’a tamamladığınızda mezun olursunuz.

 3. derin Cevapla

  bu yıl da ek sınav varmı ınternetten arastrdım ama bulamadım yardımcı olursanz cok sevnrım 😕

 4. tugba Cevapla

  mrb… 13 kredim eksikti ve temmuz ayında girdigim sınav sonucunda 10 kredi almışım, 3 kredi kaldı 1 eylül ek sınavına giricem inş… peki ya sonrası sınavsız geçiş hakkından yararlanma imkanımız oluyor mu bizim. danıştıgım ögretmen yararlanabildigimizi söylemişti bu dogru mu yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler

 5. selin Cevapla

  admin ben açık lise çocuk gelişiminden mezun oldum ygs barajı geçtim 2 yıllık sınavsız geçiş hakkım var mı biliyorsan bana açıklarmısın minettar olcam inan 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir