SORU CEVAP

Açık Lise Ders Kitaplarını nereden alacağım?

Siz Sordunuz:  Ben AÖL Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt yaptırdım. Ancak ders kitaplarımı nereden alacağımı bilmiyorum. Açık Lise kitaplarını nerden ve ne zaman alabilirim.

Biz Cevapladık:  Kayıt sırasında size verilen şifrenizle Öğrenci Girişinden öğrenci panelinize girerek sınavda gireceğiniz dersleri seçmeniz gerekir. Derslerinizi seçtikten sonra seçtiğiniz derslerin çıktısını alarak kayıt olduğunuz Okuldan ve diğer Açık Lise kayıt Bürolarından alabilirsiniz.

Aöl Öğrencilerinin çoğu, Açık Öğretim Lisesi ders kitaplarının yetersiz kaldığını ve Açık Lise yardımcı kitaplara ihtiyac duyduklarını ve Açık Lise yardımcı kitaplarının olup olmadığını bize sormaktadırlar. Açık Lise yardımcı kitaplarını ilk ve tek olarak İlayda Açık Lise Yayınları çıkartmıştır. Bu AÖL yardımcı kitapları Açık Lise öğrencileri için emsalsiz ve mükemmel bir kaynaktır. Açık Öğretim lisesi yardımcı kitaplarına altaki linklerden ulaşabilirsiniz.

www.aciklisekitap.com
www.ilayda.com.tr/
www.aciklisekitap.net

Bu yazıda 2 Yorum

  1. blank
    AYŞEGÜL Cevapla

    BEN AÇIKÖGRETİME YENİ KAYIT OLDUMDA KİTAPLARIMI DAHA ALMADIM NERDEN ALABİLCEĞİMİ BİLYORUM HERHANGİ BİR LİSEDEN YANI OKULDAN ALSAM OLUR MU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.